O NAS

Nasz projekt powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni dzięki której poczujesz się BOSKO. To stan, który wprowadza w poczucie głębokiego relaksu, spokoju, kiedy ciało, dusza i umysł działają w harmonii.

W ten stan wprowadzą Ciebie następujące elementy:

terapia manualna twarzy – różne typy masażu twarzy
aromaterapia – wprowadzimy Ciebie w świat olejków eterycznych
wiedza – na konsultacjach, warsztatach i webinarach zdobędziesz wiedzę z każdej nam bliskich dziedzin
sklep – możesz nabyć produkty które przedłużą efekt naszego spotkania

W metodach, technikach oraz produktach, z których korzystamy jest mądrość natury. Inspirujemy się nią i w niej znajdujemy odpowiedź na wszystkie nasze potrzeby. Bliski kontakt z naturą pozwala człowiekowi poczuć siebie, usłyszeć swój wewnętrzny głos oraz lepiej zrozumieć swoje potrzeby.
Niezależnie od tego na jakim etapie życiowej drogi jesteś oraz tego jaką masz wiedzę i doświadczenie związane z zabiegami twarzy, pozwól, że zabierzemy Cię w piękną podróż dla zmysłów gdzie natura przenika się z pasją, wiedzą i doświadczeniem.
BOSKO to świat roślin, zapachów, dotyku, rozwoju. To Centrum Terapii Naturalnych. Sprawimy, że poczujesz się BOSKO.

Po kilkunastu latach pracy dla ekskluzywnych marek w branży kosmetycznej skierowałyśmy swoje zainteresowania w stronę natury i tam połączyłyśmy nasze drogi.
Wiele szkoleń z technik manualnych, takich jak: Japoński Lifting KOBIDO, Osteopatia estetyczna, Zoga Face Integration, czy refleksologia głowy i twarzy, pozwalają nam na tworzenie multiterapii odpowiednio dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie rytuały w BOSKO bazują na najlepszej jakości ekologicznych kosmetykach naturalnych. Każdy składnik posiada certyfikat jakości, co daje nam gwarancje skuteczności w działaniu i pielęgnacji. Nieodzownym elementem wszystkich naszych działań jest siła i niezwykła skuteczność Aromaterapii. To ona towarzyszy nam na każdym etapie naszej pracy, ale również życia codziennego.
Dlatego chcemy zarażać innych naszą miłością do terapeutycznych właściwości zapachów i dzielić się wiedzą na temat ich prozdrowotnych właściwości.
Naszą wiedzę przekazujemy każdemu klientowi podczas spotkań indywidualnych, warsztatów aromaterapeutycznych oraz w trakcie zabiegów w gabinecie. Wszystkie produkty, z jakich korzystamy i rekomendujemy w celu przedłużenia efektu zabiegu, możesz nabyć u nas lub w sklepie online.

BOSKO to filozofia, która łączy wiele elementów, a jej całość wpływa na poprawę wyglądu, samopoczucia i jakości życia.

POCZUJ SIĘ BOSKO! Zapraszamy!

Justyna i Beata

 

Lista usług w BOSKO:

• Zabiegi manualne twarzy /Multiterapie twarzy z technikami :

Japoński Lifting twarzy KOBIDO
Zoga Face Integration
Japoński Cosmo Lift twarzy
Refleksologia głowy i twarzy
Japoński rytuał bańkami
Osteopatia estetyczna
Japoński masaż wulkanicznym kamieniem
Liftingujący masaż twarzy kamieniami szlachetnymi

• Aromaterapia

Aroma touch technik
Konsultacje aromaterapeutyczne
Dobór pielęgnacji
Warsztaty aromaterapeutyczne
Spotkania dla zorganizowanych grup
Szkolenia aromaterapeutyczne dla gabinetów
Sklep z aromaterapią stacjonarnie i On Line