CENNIK

BOSKOTERAPIA

To holistyczny zabieg, który przywraca młody wygląd Twojej skóry poprzez jej odżywienie i rewitalizację na poziomie komórkowym. BOSKOTERAPIA modeluje twarz, a także wpływa prozdrowotnie na cały organizm.
Wykorzystujemy zaawansowane techniki manualne, które pobudzają tkanki do regeneracji. Pracujemy nie tylko na skórze, ale również głębiej – na kościach, mięśniach i powięzi.
Już po pierwszym zabiegu BOSKOTERAPII poprawia się jędrność i gęstość tkanek, podnosi się owal twarzy, a linie powierzchniowe i głębokie zmarszczki ulegają spłyceniu. Systematyczne stosowanie tej terapii w sposób naturalny i nieinwazyjny zastępuje zabiegi medycyny estetycznej.

90 min / 280 zł

BOSKI DETOKS

BOSKI DETOKS to masaż twarzy, szyi i dekoltu, który sprawi, że Twoja skóra zyska zdrowy, młodzieńczy blask. Jednocześnie to zabieg, dzięki któremu głęboko się odprężysz i ukoisz zmysły.
Elementem wspierającym nasze dłonie są minerały i kamienie szlachetne. Ich dotyk i właściwości służą wygładzeniu, dotlenieniu oraz odżywieniu tkanek.
BOSKI DETOKS to również oczyszczający rytuał, który usuwa zastoje limfatyczne i toksyny.
Dzięki temu Twoja skóra odzyska jędrność i elastyczność, a efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu.

75 min / 220 zł

BOSKIE KOBIDO

KOBIDO to japońska technika masażu nazywana niechirurgicznym liftingiem twarzy. Łączy ona w sobie zaawansowane metody masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego, relaksacji i akupresury.
Efekty KOBIDO można zobaczyć już po pierwszej sesji – spłycone zmarszczki mimiczne, wymodelowany kontur twarzy, zniwelowane napięcia mięśniowe, usprawniony przepływ krwi i limfy. Dzięki temu twarz wygląda na wypoczętą i pełną młodzieńczego blasku.
Dzięki BOSKIEMU KOBIDO poprawi się wygląd i kondycja Twojej skóry, a Ty zyskasz błogie odprężenie i lepsze samopoczucie.

 

75 min / 220 zł

AROMA TOUCH BOSKO

Aplikacja terapeutycznych olejków eterycznych na wybranych partiach ciała. Rytuał ten ma na celu wprowadzić w stan równowagi wewnętrznej cały organizm. Ten krótki zabieg w szybki sposób pokazuje, jak szerokie działanie ma aromaterapia kliniczna, oraz jak dogłębnie wpływa na nasz umysł zdrowie i emocje.

Umów się na zabieg przy pomocy formularza poniżej lub skontaktuj się telefonicznie. Istnieje też możliwość zakupu vouchera na zabieg w sklepie.

50 min / 120 zł