CENNIK

KOBIDO – JAPOŃSKI LIFTING TWARZY

Kobido, nazywany „niechirurgicznym liftingiem twarzy”, jest masażem tkanek głębokich, działającym na głębsze warstwy naszej skóry. Spektakularnie niweluje napięcia mięśniowe oraz widocznie spłyca zmarszczki mimiczne twarzy. Energiczne ruchy podczas masażu kobido stymulują produkcje kolagenu, elastyny oraz przyspieszają metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry.

1,5h / 200 zł

6h / 650 zł (4 zabiegi)

AROMATERAPEUTYCZNA REFLEKSOLOGIA GŁOWY I TWARZY

Zabieg polegający na uciskaniu i stymulacji receptorów i akupunktów głowy, dłoni i stóp. W połączeniu z indywidualnie dobranymi roślinnymi olejkami eterycznymi wpływa na poprawę kondycji całego organizmu.

1h15m / 150 zł

AROMA LIFT  

Aromaterapeutyczny rytuał liftingującego masażu twarzy z wykorzystaniem drogocennych właściwości kamieni. Natychmiastowy efekt wygładzenia struktury skóry to wynik połączenia indywidualnie dobranej pielęgnacji, aromaterapii, oraz różnorodnych, liftingujących technik manualnych.

1h30min / 220 zł

AROMA DETOKS

Aromaterapeutyczny rytuał próżniowego masażu twarzy bańkami z zastosowaniem odtoksyczniającego drenażu limfatycznego.
Aroma Detoks sprzyja usuwaniu toksyn, poprawia koloryt skóry oraz rozluźnia mięśnie twarzy. Unikalna pielęgnacja przywraca skórze witalność, blask oraz przynosi natychmiastowe odprężenie.

1h30min / 220 zł

MULTI  LIFT BOSKO

Aromaterapeutyczny rytuał BOSKO to wielopłaszczyznowa doznanie, które pomaga przywrócić zdrowie i młody wygląd twarzy. Zastosowanie szeregu technik masażowych oraz etapowe przeprowadzenie spersonalizowanej terapii odmładzającej, odpowie na potrzeby każdego klienta. Efektem pracy na głębokich warstwach skóry oraz mięśni jest poprawa owalu, jędrności skóry twarzy szyi i dekoltu, spłycenie zmarszczek i usunięcie obrzęków. Ten intensywny zabieg poza widocznym efektem odmłodzenia w holistyczny sposób oddziałuję na cały organizm, wprowadzając go w stan homeostazy, w którym odzyskuje zdolności do samo regeneracji.

1h 45min / 280 zł

BOSKA GŁOWA

Zabieg polegający na rozluźnieniu mięśni skóry głowy oraz obręczy barkowej. Wyraźnie poprawia ukrwienie, co skutkuje lepszym dotlenieniem mózgu, zrelaksowaniem mięśni twarzy oraz usunięciem bóli głowy o podłożu napięciowym. Dzięki odpowiednio dobranym olejkom eterycznym dożywia i stymuluje cebulki włosów, pobudzając je do wzrostu.

50 min / 120 zł

200 min / 400 zł (4 zabiegi)

AROMA TOUCH BOSKO

Aplikacja terapeutycznych olejków eterycznych na wybranych partiach ciała. Rytuał ten ma na celu wprowadzić w stan równowagi wewnętrznej cały organizm. Ten krótki zabieg w szybki sposób pokazuje, jak szerokie działanie ma aromaterapia kliniczna, oraz jak dogłębnie wpływa na nasz umysł zdrowie i emocje.

Umów się na zabieg przy pomocy formularza poniżej lub skontaktuj się telefonicznie. Istnieje też możliwość zakupu vouchera na zabieg w sklepie.

50 min / 120 zł